شرایط فروش نقد و اقساطی همه خودروها در دهه فجر 96

شرایط فروش نقد و اقساطی همه خودروها در دهه فجر 96

شرایط فروش ویژه ایران خودرو
ایران خودرو به مناسبت دهه فجر شرایط ویژه‌ای را برای فروش خودروهای خود از جمله پژو 405، 206، سمند، 207، دنا، رانا و ... قرار داده که گل سرسبد این محصولات پژو 207 اتوماتیک جدید است. در این شرایط فروش همچنین تخفیفاتی با عنوان تشویق مشتریان برای خرید محصولات ایرانی وضع شده که می توانید در این لینک جدول این شرایط و تخفیف ها را به صورت کامل مشاهده کنید.

شرایط فروش ویژه سایپا
جدیدترین شرایط فروش و پیش فروش نقدی انواع محصولات سایپا شامل پراید، تیبا، ساینا، سراتو و چانگان را می توانید از اینجا ببینید. در شرایط فروش فوری تحویل خودروها به جز سایپا ۱۳۱ پانزده روزه بوده و در شرایط فروش فوری اعتباری تحویل خودروها ۳۰ روزه‌ خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 096550 تماس بگیرید. شرایط ویژه فروش پراید را نیز می توانید از اینجا ببینید.

شرایط فروش محصولات کرمان موتور
کرمان موتور با افزایش تعرفه‌‌های واردات خودرو قیمت محصولات خود را افزایش داده و احتمالا با این روند پیش‌رو مشتریان زیادی را از دست خواهد داد. به همین جهت این شرکت نسبتا موفق در حوزه فروش محصولات چینی و کره‌ای در ایران سعی دارد تا با تسهیلات فروش مشتریان خود را نگه دارد. شرایط فروش این شرکت در دو بخش خودروهای هیوندای و خودروهای چینی تقسیم می‌شود.

در شرایط فروش محصولات هیوندای خودروهای سانتافه، الانترا و اکسنت به فروش گذاشته شده است.
این شرکت همچنین شرایط فروش ویژه دهه فجر را برای خودروهای لیفان 820، لیفان x50، لیفان x60، جک S3 اتومات و جک S5 اتومات قرار داده است.

مطالب مرتبط:

Leave a Reply

1 دیدگاه on "شرایط فروش نقد و اقساطی همه خودروها در دهه فجر 96"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
علی
Guest
vote :
     

قیمتاش چی شد پس !